GRY,PC, Konsole, Sprzęt etc.

Witamy na stronie poświeconej grą


#1 2009-01-04 21:12:26

sqito

User

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 8
Punktów :   
Numer GG :: 2502594
Ulubiona Gra :: Zapomniałem ;-)
Sprzęt : : Uwierzcie - Dobry ;)

Gameboy Advance (Prośba o Info)

Witam!
Zamierzam kupić konsolę Gameboy Ale zanim to zrobię chciałbym poznać opinię innych użytkowników tego sprzętu.

Offline

 

#2 2009-01-05 22:52:22

daaanielll

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 36
Punktów :   
Numer GG :: 10264469
Ulubiona Gra :: Oh jest ich bardzo wiele...
Sprzęt : : Dośc słaby PC(jak na te czasy)

Re: Gameboy Advance (Prośba o Info)

?Cho uzytkownikiem tej konsoli nie jestem to powiem tak :

Szczerze mówiąc to nigdy nie byłem zwolennikiem gameboyów ogólnie Nintendo, ale z tych względów, zę wychodzi na gameboye mało, a właściwie bardzo mało tytułów a jak już jakiś znany się trafi to całkiem inny niz na inne platformy, przykładem np. Jest osttnia Prince oF Persia, która na Gameboy wyglada całkiem inaczej, niż np. PC, czy Xbox360,ksiąze jest tam jakby dieciek i zaiast z Eliką to p[omoga mu jakiś dziwaczny stwór, (looknij sobie na necie) dlatego jeśli chcesz jakąś konsole akurat przenośną to najbardziej POLECAM Ci PSP, jest na nią znacznie więcej gier, według mnie oferuje większą frajdę, etc. A co do ceny, przypuszcam, że PSP 2000 kupisz w takiej cenia jak najnowszego GAmeboya, a znowu PSP 3000, które prawie od 2000 się nie różni kosztuje 669 zł. Dlatego wybór pozostawiam Tobie ale, jęsli byłbym na twoim miejscu, co do konsol wybrał bym PSP Taka moja rada

Offline

 

#3 2009-01-07 16:51:11

sqito

User

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 8
Punktów :   
Numer GG :: 2502594
Ulubiona Gra :: Zapomniałem ;-)
Sprzęt : : Uwierzcie - Dobry ;)

Re: Gameboy Advance (Prośba o Info)

Ale mówiąc o tym Prince Of Persia nie zwróciłeś uwagi że jest on na Nintendo DS
Masz rację - PSP lepsze ;p Ale GameBoy jest prostszy w użytkowaniu i bardzo łatwo go wyłączyć (mam na myśli ---> Wyjmujesz Dyskietke z Cadrigu i git) nie tak jak PSP.
Ale masz rację - to mój wybór

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3e.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.politologia-ur.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.irpminecraft.pun.pl